logo orginal
rcoo logo

Техничка школа "Нови Београд"
Омладинских бригада 25
11070 Нови Београд
телефон: 011/2164-231

Молимо колеге професоре да  default овде преузму и попуне документ са табелом за  default ГОДИШЊИ ЛИЧНИ ПЛАН ПРОФЕСИОНАЛНОГ РАЗВОЈА ЗА 2016/2017. ГОД .

Стручна већа  у 2016/2017. год.

Стручно веће наставника наставе за МТКК

1.    Бојанић Бранислава
2.    Димитров Драган
4.    Лалић Миле
5.    Ступар-Јањић Савка
6.    Ћиповић Радуле
7.    Миловановић Снежана
8.    Свркота Катарина
9.    Атлагић Душка
10.   Димеска Даниела
11.   Ивковић Миодраг
12.   Ждерић Мирослав

Стручно веће наставника наставе за образовне профиле машинске енергетике

1.    Мијушковић Даница
2.    Алексић Снежана
3.    Павлица Бајић Драгана
4.    Јовичић Љубиша
5.    Раичевић Зоран
6.    Гачић Зоран
7.    Ћиповић Бојан
8.    Станојковић Бора
9.    Радукановић Драгиша


Стручно веће наставника природних наука и наставе за оптичке образовне профиле

1.    Баранац Свето
2.    Матовић Јовиша
3.    Ненадић Милинко
4.    Крњајић Маријана
5.    Кнежевић Миланка
6.    Торбица Петровка
7.    Милошевић Татјана
8.    Кабаница Бранка
9.    Јоксимовић Слађана
10.   Михаиловић Милош
11.   Миливојевић Бранка
12.   Joвановић Зоран

Стручно веће наставника Физичког васпитањa

1.    Благојевић Витомир
2.    Смиљанић Зоран


Стручно веће наставника друштвених наука

1.    Ристић Светлана
2.    Кузмановић Љиљана
3.    Крунић Влада
4.    Радуловић Дарко
5.    Кончаревић Милан
6.    НоваковиЋ Данијела
7.    Караџић Марина
8.    Поповић Гордана
9.    Тасић Адамовић Александра

Стручно веће наставника математике

1.    Снежана Бабић
2.    Марковић Зорана
3.    Митровић Влашковић Светлана
4.    Пауновић Снежана
5.    Цветковић Катарина

Стручно веће наставника српског и енглеског језика и књижевности

1.    Зелић Ковиљка
2.    Калић Сузана
3.    Ђоровић Тања
4.    Мицић Наташа
5.    Прентовић Кривокапић Ивана
6.    Јанковић Миловановић Јасна
7.    Мердовић Маја

 

ОДЕЉЕЊСКЕ СТАРЕШИНЕ 2016/17.
        I разред
I1 Зорана Марковић
I2 Сузана Калић
I3 Маја Мердовић
I4 Милан Кончаревић
I5 Слађана Јоксимовић
 
      II Разред
II1 Радуле Ћиповић
II2 Тања Ђоровић
II3 Драгана Павлица Бајић
II4 Петровка Торбица
II5 Душка Атлагић
 
      III разред
III1Снежана Пауновић
III2 Мирослав Ждерић
III3 Снежана Алексић
III4 Маријана Крњајић
III5 Миланка Кнежевић        

     IV разред
IV1 Снежана Миловановић
IV2 Катарина Свркота
IV3 Ивана Прентовић Кривокапић
IV4  Даниела Димеска
IV5  Ковиљка Зелић

 

 

Директор – Веселин Вуковић

Помоћник директора                       Љубиша Јовичић

Организатори практичне наставе – Милинко Ненaдић

                                                         Зоран Раичевић

 

 Стручни сарадници

Тијана Совиљ

            Психолог

Даница Трајковић

            Библиотекар

Самир Хоџић
Андрагог - Координатор за образовање одраслих
 

ЗАПОСЛЕНИ НА АДМИНИСТРАТИВНО ФИНАНСИЈСКИМ  ПОСЛОВИМА

Снежана Крстајић

Секретар

Марица Баранац

Шеф рачуноводства

Виданка Павловић

Административни радник и референт за  ванредне ученике

  ЗАПОСЛЕНИ НА ПОМОЋНО ТЕХНИЧКИМ ПОСЛОВИМА

Александровић Мирољуб

Домар

Соковић Милорад

Домар

Милидраговић Ненад

Радник на одржавању машина

Живка Димитријевић

Спремачица

Зорица Ђорђевић

Спремачица

Арула Јелена

Спремачица

Бранка Јошић

Спремачица

Милена Раца

Спремачица

Јасмина Томић

Спремачица

Маријана Челиковић

Спремачица

  Нада Јоцић     Спремачица
  Бисерка Николић     Спремачица
  Милена Анђелковић     Спремачица
  Александра Видовић     Спремачица
  Гордана Богдановић     Спремачица
  Дијана Јовановић     Спремачица
  Сања Јоксимовић     Спремачица
  Јована Суба     Спремачица
  Ивана Јеврић     Спремачица
  Зорана Стојменовић     Спремачица

 

 

logo

Ко је на мрежи: 259 гостију и нема пријављених чланова

Актуелна дешавања

ЈАВНЕ НАБАВКЕ

ЈАВНА НАБАВКА МАЛЕ ВРЕДНОСТИ ЈН 2/2017 - Радови на адаптацији и реконструкцији простора за пресељење техничке школе "ЗМАЈ".


РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ/разредних ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2016/2017.ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОПРАВНИХ/РАЗРЕДНИХ ИСПИТА

АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК

школске   2016 / 2017. године....ПДФ

Упис у 2017-18.годину

УПИС

II, III, IV разред

ОБАВИЋЕ СЕ

28. 06. 2017. од 1000 до 1400

ПОТРЕБНА ДОКУМЕНТА

ЗА УПИС У II, III, IV РАЗРЕД

  1. 1.ПРИЈАВА (формулар се купује у књижари)
  1. 2.СВЕДОЧАНСТВО претходног разреда
  1. 3.ИЗВОД ИЗ МАТИЧНЕ КЊИГЕ РОЂЕНИХ

........................................................................

ОБАВЕЗНО ДА СЕ ЗАОКРУЖИ ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ (верска настава или грађанско васпитање)


ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА

ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА

 ОБАВИЋЕ СЕ

28. 06. 2017. У  900


РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2016/2017.ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2016/2017. ГОДИНЕ

за завршне разреде...ПДФ


РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА ШКОЛСКЕ 2016/2017.ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2016/2017.ГОДИНЕ...пдф