logo orginal
rcoo logo

Техничка школа "Нови Београд"
Омладинских бригада 25
11070 Нови Београд
телефон: 011/2164-231

Чланови наставничког већа

Молимо колеге професоре да  default овде преузму и попуне документ са табелом за  default ГОДИШЊИ ЛИЧНИ ПЛАН ПРОФЕСИОНАЛНОГ РАЗВОЈА ЗА 2016/2017. ГОД .

Стручна већа  у 2016/2017. год.

Стручно веће наставника наставе за МТКК

1.    Бојанић Бранислава
2.    Димитров Драган
4.    Лалић Миле
5.    Ступар-Јањић Савка
6.    Ћиповић Радуле
7.    Миловановић Снежана
8.    Свркота Катарина
9.    Атлагић Душка
10.   Димеска Даниела
11.   Ивковић Миодраг
12.   Ждерић Мирослав

Стручно веће наставника наставе за образовне профиле машинске енергетике

1.    Мијушковић Даница
2.    Алексић Снежана
3.    Павлица Бајић Драгана
4.    Јовичић Љубиша
5.    Раичевић Зоран
6.    Гачић Зоран
7.    Ћиповић Бојан
8.    Станојковић Бора
9.    Радукановић Драгиша


Стручно веће наставника природних наука и наставе за оптичке образовне профиле

1.    Баранац Свето
2.    Матовић Јовиша
3.    Ненадић Милинко
4.    Крњајић Маријана
5.    Кнежевић Миланка
6.    Торбица Петровка
7.    Милошевић Татјана
8.    Кабаница Бранка
9.    Јоксимовић Слађана
10.   Михаиловић Милош
11.   Миливојевић Бранка
12.   Joвановић Зоран

Стручно веће наставника Физичког васпитањa

1.    Благојевић Витомир
2.    Смиљанић Зоран


Стручно веће наставника друштвених наука

1.    Ристић Светлана
2.    Кузмановић Љиљана
3.    Крунић Влада
4.    Радуловић Дарко
5.    Кончаревић Милан
6.    НоваковиЋ Данијела
7.    Караџић Марина
8.    Поповић Гордана
9.    Тасић Адамовић Александра

Стручно веће наставника математике

1.    Снежана Бабић
2.    Марковић Зорана
3.    Митровић Влашковић Светлана
4.    Пауновић Снежана
5.    Цветковић Катарина

Стручно веће наставника српског и енглеског језика и књижевности

1.    Зелић Ковиљка
2.    Калић Сузана
3.    Ђоровић Тања
4.    Мицић Наташа
5.    Прентовић Кривокапић Ивана
6.    Јанковић Миловановић Јасна
7.    Мердовић Маја

 

ОДЕЉЕЊСКЕ СТАРЕШИНЕ 2016/17.
        I разред
I1 Зорана Марковић
I2 Сузана Калић
I3 Маја Мердовић
I4 Милан Кончаревић
I5 Слађана Јоксимовић
 
      II Разред
II1 Радуле Ћиповић
II2 Тања Ђоровић
II3 Драгана Павлица Бајић
II4 Петровка Торбица
II5 Душка Атлагић
 
      III разред
III1Снежана Пауновић
III2 Мирослав Ждерић
III3 Снежана Алексић
III4 Маријана Крњајић
III5 Миланка Кнежевић        

     IV разред
IV1 Снежана Миловановић
IV2 Катарина Свркота
IV3 Ивана Прентовић Кривокапић
IV4  Даниела Димеска
IV5  Ковиљка Зелић

 

 

Директор – Веселин Вуковић

Помоћник директора                       Љубиша Јовичић

Организатори практичне наставе – Милинко Ненaдић

                                                         Зоран Раичевић

 

 Стручни сарадници

Тијана Совиљ

            Психолог

Даница Трајковић

            Библиотекар

Самир Хоџић
Андрагог - Координатор за образовање одраслих
 

ЗАПОСЛЕНИ НА АДМИНИСТРАТИВНО ФИНАНСИЈСКИМ  ПОСЛОВИМА

Снежана Крстајић

Секретар

Марица Баранац

Шеф рачуноводства

Виданка Павловић

Административни радник и референт за  ванредне ученике

  ЗАПОСЛЕНИ НА ПОМОЋНО ТЕХНИЧКИМ ПОСЛОВИМА

Александровић Мирољуб

Домар

Соковић Милорад

Домар

Милидраговић Ненад

Радник на одржавању машина

Живка Димитријевић

Спремачица

Зорица Ђорђевић

Спремачица

Арула Јелена

Спремачица

Бранка Јошић

Спремачица

Милена Раца

Спремачица

Јасмина Томић

Спремачица

Маријана Челиковић

Спремачица

  Нада Јоцић     Спремачица
  Бисерка Николић     Спремачица
  Милена Анђелковић     Спремачица
  Александра Видовић     Спремачица
  Гордана Богдановић     Спремачица
  Дијана Јовановић     Спремачица
  Сања Јоксимовић     Спремачица
  Јована Суба     Спремачица
  Ивана Јеврић     Спремачица
  Зорана Стојменовић     Спремачица

 

 

logo

Ко је на мрежи: 143 гостију и нема пријављених чланова

Актуелна дешавања

ПОЧЕТАК НАСТАВЕ У 2017/2018. ГОДИНИ

Настава у Школи за сва одељења почиње у петак 1. септембра у 8 сати.

Наредне недеље, од 4. септембра, сва одељења су у првој смени од 745!!! часова.
Смене ће се мењати недељно, а друга смена почиње у
1415 часова.

 

РАСПОРЕД УЧИОНИЦА

У ПЕТАК 01.09.2017.од 800 сати

А - СМЕНА

РАЗРЕД/ОДЕЉЕЊЕ ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ БРОЈ УЧИОНИЦЕ
ПРВИ РАЗРЕД

I1

Машински техничар за компјутерско конструисање

8.

I2

Техничар оптике

16.

I3 Техничар машинске енергетике

Кабинет ТМЕ

I4

Механичар грејне и расхладне технике

18.

I5

Механичар оптике

9.

ДРУГИ РАЗРЕД

II1

Машински техничар за компјутерско конструисање

10.

II2,II3

Техничар оптике

11.

II4

Техничар машинске енергетике

19.

II5

Механичар грејне и расхладне технике

22А

II6

Мехничар оптике

15.

РАЗРЕД/ОДЕЉЕЊЕ ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ БРОЈ УЧИОНИЦЕ
ТРЕЋИ РАЗРЕД

III1

Машински техничар за компјутерско конструисање

3.

III2

Машински техничар за компјутерско конструисање

12.

III3

Техничар машинске енергетике

17.

III4

Техничар оптике

7.

III5

Техничар оптике

14

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

IV1

Машински техничар за компјутерско конструисање

22Б

IV2

Машински техничар за компјутерско конструисање

13.

IV3

Техничар машинске енергетике

20.

IV4

Техничар оптике

5.

IV5

Техничар оптике

6.


ВАНРЕДНИ - РAСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНИХ, МАТУРСКИХ И СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИХ ИСПИTA ПЕТАК 01.09.2017.

ЗАВРШНИ ИСПИТИ (III РАЗРЕД)
ЗАНИМАЊЕ КОМИСИЈА ВРЕМЕ
ИНСТАЛАТЕР

Члан – Раичевић З.

Члан – Ћиповић Б.  

Председник- Смиљанић З.

0900

Кабинет ТМЕ

MEХАНИЧАР   ГРЕЈНЕ И РАСХЛАДНЕ ТЕХНИКЕ

Члан – Раичевић З.

Члан – Ћиповић Б.  

Председник- Смиљанић З.

0930

Кабинет ТМЕ

МАТУРСКИ ИСПИТИ (IV РАЗРЕД)
ПРЕДМЕТ ЗАНИМАЊЕ КОМИСИЈА ВРЕМЕ

СРПСКИ ЈЕЗИК И

КЊИЖЕВНОСТ

(писмени)

ТМЕ

ТО

Члан- Ђоровић Т.

Члан- Kaлић С.

Председник- Смиљанић З.

1000

Учионица 12

ЕНЕРГЕТСКИ ПРОЦЕСИ

Изборни

ТМЕ

Члан-Мијушковић Д.

Члан- Алексић С.

Председник- Смиљанић З.

1100

Кабинет ТМЕ

   ПРАКТИЧНА НАСТАВА

ТМЕ

Члан –Раичевић З.

Члан –Ћиповић Б.  

Председник- Смиљанић З.

1130

Кабинет ТМЕ

          

ФОТОГРАФИЈА

Изборни

ТО

Члан –Михаиловић М.  

Члан – Крњајић М.

Председник- Смиљанић З.

1200

Учионица 6

ОПТИКА НАОЧАРА

Изборни

ТО

Члан –Крњајић М.  

Члан –Торбица П.

Председник- Смиљанић З.

1230

Учионица 6

ПРАКТИЧНА НАСТАВА

ТО

Члан – Ненадић М.

Члан – Милошевић Т.

Председник- Смиљанић З.

        

1300

Кабинет Опт

           

ПЕТАК 01.09.2017.

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИ ИСПИТИ (V СТЕПЕН)
ЗАНИМАЊЕ КОМИСИЈА ВРЕМЕ

МЕХАНИЧАР ТЕРМОЕНЕРГЕТСКИХ

ПОСТРОЈЕЊА

Члан –   Раичевић З.

Члан –   Ћиповић Б.   .

Председник- Смиљанић З.

1000

Кабинет ТМЕ

Самир Хоџић

Координатор за образовање одраслих