logo orginal
rcoo logo

Техничка школа "Нови Београд"
Омладинских бригада 25
11070 Нови Београд
телефон: 011/2164-231

Термини испита за школску 2017/2018.

КАЛЕНДАР ИСПИТНИХ РОКОВА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

ЗА ШКОЛСКУ 2017/2018. ГОДИНУ

Пријава испита за ОКТОБАРСКИ испитни рок од 09.10. до 13.10.2017.године

Полагање испита 21. 10. 2017. године

Пријава завршних,матурских и специјалистичких испита 23. 10. 2017. године

Полагање завршних, матурских и спицијалистичких испита 27. 10. 2017. године

Пријава испита за ДЕЦЕМБАРСКИ испитни рок од 27.11. до 01.12.2017.године

Полагање испита   09. 12. 2017.године

Пријава завршних,матурских и специјалистичких испита 11.12.2017.године

Полагање завршних, матурских и спицијалистичких испита 15.12.2017. године

Пријава испита за ФЕБРУАРСКИ испитни рок од 12.02. до 14.02.2018.године

Полагање испита 24. 02. 2018. године

Пријава завршних,матурских и специјалистичких испита 26.02.2018. године

Полагање завршних, матурских и спицијалистичких испита 02.03.2018. године

Пријава испита за АПРИЛСКИ испитни рок од26.03. до 30.03.2018. године

Полагање испита 14.04. 2018.године

Пријава завршних,матурских и специјалистичких испита 16.04.2018.године

Полагање завршних, матурских и спицијалистичких испита 20.04.2018.године

Пријава испита за ЈУНСКИ испитни рок од 28.05. до 01.06.2018. године

Полагање испита 09.06.2018.године

Пријава завршних,матурских и специјалистичких испита 11.06.2018.године

Полагање завршних, матурских и спицијалистичких испита 15.06.2018.године

Пријава испита за АВГУСТОВСКИ испитни рок од 21.08. до 23.08.2018.године

Полагање испита 25. 08.2018.године

Пријава завршних,матурских и специјалистичких испита 27.08.2018.године            

Полагање завршних, матурских и спицијалистичких испита 31.08.2018.године            

                    

                                                                                                           Самир Хоџић

Координатор за образовање одраслих

 

logo

Ко је на мрежи: 137 гостију и нема пријављених чланова

Актуелна дешавања

ПОЧЕТАК НАСТАВЕ У 2017/2018. ГОДИНИ

Настава у Школи за сва одељења почиње у петак 1. септембра у 8 сати.

Наредне недеље, од 4. септембра, сва одељења су у првој смени од 745!!! часова.
Смене ће се мењати недељно, а друга смена почиње у
1415 часова.

 

РАСПОРЕД УЧИОНИЦА

У ПЕТАК 01.09.2017.од 800 сати

А - СМЕНА

РАЗРЕД/ОДЕЉЕЊЕ ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ БРОЈ УЧИОНИЦЕ
ПРВИ РАЗРЕД

I1

Машински техничар за компјутерско конструисање

8.

I2

Техничар оптике

16.

I3 Техничар машинске енергетике

Кабинет ТМЕ

I4

Механичар грејне и расхладне технике

18.

I5

Механичар оптике

9.

ДРУГИ РАЗРЕД

II1

Машински техничар за компјутерско конструисање

10.

II2,II3

Техничар оптике

11.

II4

Техничар машинске енергетике

19.

II5

Механичар грејне и расхладне технике

22А

II6

Мехничар оптике

15.

РАЗРЕД/ОДЕЉЕЊЕ ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ БРОЈ УЧИОНИЦЕ
ТРЕЋИ РАЗРЕД

III1

Машински техничар за компјутерско конструисање

3.

III2

Машински техничар за компјутерско конструисање

12.

III3

Техничар машинске енергетике

17.

III4

Техничар оптике

7.

III5

Техничар оптике

14

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

IV1

Машински техничар за компјутерско конструисање

22Б

IV2

Машински техничар за компјутерско конструисање

13.

IV3

Техничар машинске енергетике

20.

IV4

Техничар оптике

5.

IV5

Техничар оптике

6.


ВАНРЕДНИ - РAСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНИХ, МАТУРСКИХ И СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИХ ИСПИTA ПЕТАК 01.09.2017.

ЗАВРШНИ ИСПИТИ (III РАЗРЕД)
ЗАНИМАЊЕ КОМИСИЈА ВРЕМЕ
ИНСТАЛАТЕР

Члан – Раичевић З.

Члан – Ћиповић Б.  

Председник- Смиљанић З.

0900

Кабинет ТМЕ

MEХАНИЧАР   ГРЕЈНЕ И РАСХЛАДНЕ ТЕХНИКЕ

Члан – Раичевић З.

Члан – Ћиповић Б.  

Председник- Смиљанић З.

0930

Кабинет ТМЕ

МАТУРСКИ ИСПИТИ (IV РАЗРЕД)
ПРЕДМЕТ ЗАНИМАЊЕ КОМИСИЈА ВРЕМЕ

СРПСКИ ЈЕЗИК И

КЊИЖЕВНОСТ

(писмени)

ТМЕ

ТО

Члан- Ђоровић Т.

Члан- Kaлић С.

Председник- Смиљанић З.

1000

Учионица 12

ЕНЕРГЕТСКИ ПРОЦЕСИ

Изборни

ТМЕ

Члан-Мијушковић Д.

Члан- Алексић С.

Председник- Смиљанић З.

1100

Кабинет ТМЕ

   ПРАКТИЧНА НАСТАВА

ТМЕ

Члан –Раичевић З.

Члан –Ћиповић Б.  

Председник- Смиљанић З.

1130

Кабинет ТМЕ

          

ФОТОГРАФИЈА

Изборни

ТО

Члан –Михаиловић М.  

Члан – Крњајић М.

Председник- Смиљанић З.

1200

Учионица 6

ОПТИКА НАОЧАРА

Изборни

ТО

Члан –Крњајић М.  

Члан –Торбица П.

Председник- Смиљанић З.

1230

Учионица 6

ПРАКТИЧНА НАСТАВА

ТО

Члан – Ненадић М.

Члан – Милошевић Т.

Председник- Смиљанић З.

        

1300

Кабинет Опт

           

ПЕТАК 01.09.2017.

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИ ИСПИТИ (V СТЕПЕН)
ЗАНИМАЊЕ КОМИСИЈА ВРЕМЕ

МЕХАНИЧАР ТЕРМОЕНЕРГЕТСКИХ

ПОСТРОЈЕЊА

Члан –   Раичевић З.

Члан –   Ћиповић Б.   .

Председник- Смиљанић З.

1000

Кабинет ТМЕ

Самир Хоџић

Координатор за образовање одраслих