logo orginal
rcoo logo

Техничка школа "Нови Београд"
Омладинских бригада 25
11070 Нови Београд
телефон: 011/2164-231

 

НАЗИВ ПРЕДМЕТА

I

II

III

IV

1.

Српски језик и књижевност

*

*

*

*

2.

Страни језик

*

*

*

*

3.

Социологија

 

 

*

 

4.

Филозофија

 

 

 

*

5.

Устав и права грађана

 

 

 

*

6.

Историја

*

*

 

 

7.

Географија

 

*

 

 

8.

Физичко васпитање

*

*

*

*

9.

Математика

*

*

*

*

10.

Физика

*

*

 

 

11.

Биологија

 

*

 

 

12.

Хемија

*

 

 

 

13.

Музичка уметност

*

 

 

 

14.

Ликовна култура

 

*

 

 

15.

Рачунарство и информатика

*

 

 

 

16.

Машински материјали

*

 

 

 

17.

Техничко цртање са нацртном геометријом

*

 

 

 

18.

Механика

*

*

 

 

19.

Отпорност материјала

 

*

 

 

20.

Основи електротехнике и електронике

 

*

 

 

21.

Машински елементи

 

*

*

 

22.

Технологија обраде

 

*

*

 

23.

Организација рада

 

 

*

 

24.

Основе компјутерске графике

 

*

 

 

25.

Рачунари у машинству

 

 

*

*

26.

Хидраулика и пнеуматика

 

 

*

 

27.

Термодинамика и термотехника

 

 

*

 

28.

Контрола квалитета

 

 

*

 

29.

Аутоматизација производње

 

 

 

*

30.

Основе конструисања

 

 

 

*

31.

Технолошки поступци

 

 

 

*

32.

Конструкција алата и прибора

 

 

 

*

33.

Практична настава

*

*

*

 

logo

Ко је на мрежи: 35 гостију и нема пријављених чланова

Актуелна дешавања

КОНСУЛТАЦИЈЕ ЗА ОКТОБАРСКИ РОК 2017/2018.

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ

КОНСУЛТАЦИЈЕ ЗА ОКТОБАРСКИ РОК 2017/2018.

РАЗРЕД ПРЕДМЕТ ДАТУМ / ВРЕМЕ Професор

I

доквалификација за

IV степен

ХЕМИЈА

УТОРАК

03.10.2017.

у 800

2 часа

 

С. Стојановић

 

I и II

доквалификација за

IV степен

БИОЛОГИЈА

ЧЕТВРТАК

05.10.2017.

у 1200

2 часа

 

 

С.Јоксимовић

I

доквалификација за

IV степен

ФИЗИКА

СУБОТА

14.10.2017.

у 1000

2 часа

 

М.Кнежевић

III СРПСКИ ЈЕЗИК

СУБОТА

07.10.2017.

у 1500

2 часа

 

С. Калић

III МАТЕМАТИКА

СУБОТА

07.10.2017.

у 1200

2 часа

 

С.Бабић

III ЕНЕРГЕТСКА ПОСТРОЈЕЊА

СУБОТА

14.10.2017.

у 1000

2 часа

 

Љ.Јовичић

                     IV

      (ТМЕ,МТКК,ТО)

СРПСКИ ЈЕЗИК

СУБОТА

07.10.2017.

у 1200

4 часа

 

 

 

     С. Калић

IV

(ТМЕ,МТКК,ТО)

МАТЕМАТИКА

СУБОТА

07.10.2017.

у 800

4 часа

 

 

      С.Бабић

IV

ТМЕ

ЕНЕРГЕТСКИ ПРОЦЕСИ

СУБОТА

14.10.2017.

у 1200

4 часа

 

Љ.Јовичић

IV

ТО

ОПТИКА НАОЧАРА

СУБОТА

14.10.2017.

у 1200

4 часа

 

М.Кнежевић

IV

МТКК

МОДЕЛИРАЊЕ МАШИНСКИХ ЕЛЕМЕНАТА И КОНСТРУКЦИЈА

СУБОТА

14.10.2017.

у 900

4 часа

НЕДЕЉА

15.10.2017.

у 900

4 часа

Д.Димитров

ПЕТИ СТЕПЕН –СПЕЦИЈАЛИСТА
ПРЕДМЕТ ДАТУМ / ВРЕМЕ Професор

ХИДРАУЛИЧНЕ,

ПНЕУМАТСКИ

И ЕЛЕКТРИЧНЕ

КОМПОНЕНТЕ

СУБОТА

14.10.2017.

у 900

5 часова

 

М.Лалић

     Kooрдинатор за образовање одраслих

Самир Хоџић

Самир Хоџић