logo orginal
rcoo logo

Техничка школа "Нови Београд"
Омладинских бригада 25
11070 Нови Београд
телефон: 011/2164-231

 

НАЗИВ ПРЕДМЕТА

I

II

III

1.

Српски језик и књижевност

3

2

2

2.

Страни језик

2

2

2

3.

Устав и права грађана

 

 

1

4.

Историја

3

 

 

5.

Географија

2

 

 

6.

Музичка уметност

 

30*

 

7.

Ликовна култура

30*

 

 

8.

Физичко и здравствено васпитање

2

2

2

9.

Математика

3

2

2

10.

Рачунарство и информатика

0+2

 

 

11.

Екологија и заштита животне средине

1

 

 

12.

Хемија и технологија материјала

2

 

 

13.

Техничка физика

2

 

 

14.

Техничко цртање

0+2

 

 

15.

Машински елементи

 

2

 

16.

Електротехника

 

2

 

17.

Технологија обраде

2

 

 

18.

Оптика

2

 

 

19.

Оптички материјали

 

2

 

20.

Оптичка мерења

 

0+2

 

21.

Оптички инструменти

 

 

0+2

22.

Технологија оптике

 

2

3

23.

Фотографија

 

 

0+2

24.

Дизајн

 

2

 

25.

Организација рада

 

 

2

26.

Практична настава **

0+3

0+12

0+14

* - блок настава
** - на крају треће године се додатно одржава 60 блок часова из практичне наставе

logo

Ко је на мрежи: 60 гостију и нема пријављених чланова

Актуелна дешавања

КОНСУЛТАЦИЈЕ ЗА ОКТОБАРСКИ РОК 2017/2018.

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ

КОНСУЛТАЦИЈЕ ЗА ОКТОБАРСКИ РОК 2017/2018.

РАЗРЕД ПРЕДМЕТ ДАТУМ / ВРЕМЕ Професор

I

доквалификација за

IV степен

ХЕМИЈА

УТОРАК

03.10.2017.

у 800

2 часа

 

С. Стојановић

 

I и II

доквалификација за

IV степен

БИОЛОГИЈА

ЧЕТВРТАК

05.10.2017.

у 1200

2 часа

 

 

С.Јоксимовић

I

доквалификација за

IV степен

ФИЗИКА

СУБОТА

14.10.2017.

у 1000

2 часа

 

М.Кнежевић

III СРПСКИ ЈЕЗИК

СУБОТА

07.10.2017.

у 1500

2 часа

 

С. Калић

III МАТЕМАТИКА

СУБОТА

07.10.2017.

у 1200

2 часа

 

С.Бабић

III ЕНЕРГЕТСКА ПОСТРОЈЕЊА

СУБОТА

14.10.2017.

у 1000

2 часа

 

Љ.Јовичић

                     IV

      (ТМЕ,МТКК,ТО)

СРПСКИ ЈЕЗИК

СУБОТА

07.10.2017.

у 1200

4 часа

 

 

 

     С. Калић

IV

(ТМЕ,МТКК,ТО)

МАТЕМАТИКА

СУБОТА

07.10.2017.

у 800

4 часа

 

 

      С.Бабић

IV

ТМЕ

ЕНЕРГЕТСКИ ПРОЦЕСИ

СУБОТА

14.10.2017.

у 1200

4 часа

 

Љ.Јовичић

IV

ТО

ОПТИКА НАОЧАРА

СУБОТА

14.10.2017.

у 1200

4 часа

 

М.Кнежевић

IV

МТКК

МОДЕЛИРАЊЕ МАШИНСКИХ ЕЛЕМЕНАТА И КОНСТРУКЦИЈА

СУБОТА

14.10.2017.

у 900

4 часа

НЕДЕЉА

15.10.2017.

у 900

4 часа

Д.Димитров

ПЕТИ СТЕПЕН –СПЕЦИЈАЛИСТА
ПРЕДМЕТ ДАТУМ / ВРЕМЕ Професор

ХИДРАУЛИЧНЕ,

ПНЕУМАТСКИ

И ЕЛЕКТРИЧНЕ

КОМПОНЕНТЕ

СУБОТА

14.10.2017.

у 900

5 часова

 

М.Лалић

     Kooрдинатор за образовање одраслих

Самир Хоџић

Самир Хоџић