logo orginal
rcoo logo

Техничка школа "Нови Београд"
Омладинских бригада 25
11070 Нови Београд
телефон: 011/2164-231

          НА ОДРЖАНОМ ТАКМИЧЕЊУ МАШИНСКИХ ШКОЛА БЕОГРАДА  26.04.2012.
ТЕХНИЧКА  ШКОЛА “НОВИ БЕОГРАД „  НАЈБОЉА

На традиционалном такмичењу машинских школа за београдску област, које се одржава на Машинском факултету, Техничка школа „Нови Београд“ је била убедљиво најбоља.

На такмичењу из КОМПЈУТЕРСКОГ МОДЕЛИРАЊА наши ученици :

  1. Дејан  Пашић       IV1
  2. Душан Белчевић  IV1
  3. Иван Блажина      IV3


су заузели 1, 2 и 7 место чиме смо показали да смо и појединачно и као школа убедљиво најбољи.
 
 Дејан  Пашић и  Душан Белчевић  су се пласирали на републичко такмичење. 


РЕЗУЛТАТИ  XIX РЕПУБЛИЧКОГ ТАКМИЧЕЊА

      машинских техничара за компјутерско конструисање
     ПОЖЕГА,18.-19.мај 2012.

ДЕЈАН ПАШИЋ    ТШ"НОВИ БЕОГРАД" је освојио треће место 

ДУШАН БЕЛЧЕВИЋ ТШ"НОВИ БЕОГРАД" је освојио осмо место

Ментори који су водили и припремали ове ученике су:

Снежана Миловановић и
  Катарина Свркота


Link kanala Snežana Milovanović na YouTube sa svim snimcima 

Link kanala Katarine Svrkote na YouTube sa svim snimcima 

 

 

social media button generator

logo

Ко је на мрежи: 135 гостију и нема пријављених чланова

Актуелна дешавања

КОНСУЛТАЦИЈЕ ЗА ОКТОБАРСКИ РОК 2017/2018.

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ

КОНСУЛТАЦИЈЕ ЗА ОКТОБАРСКИ РОК 2017/2018.

РАЗРЕД ПРЕДМЕТ ДАТУМ / ВРЕМЕ Професор

I

доквалификација за

IV степен

ХЕМИЈА

УТОРАК

03.10.2017.

у 800

2 часа

 

С. Стојановић

 

I и II

доквалификација за

IV степен

БИОЛОГИЈА

ЧЕТВРТАК

05.10.2017.

у 1200

2 часа

 

 

С.Јоксимовић

I

доквалификација за

IV степен

ФИЗИКА

СУБОТА

14.10.2017.

у 1000

2 часа

 

М.Кнежевић

III СРПСКИ ЈЕЗИК

СУБОТА

07.10.2017.

у 1500

2 часа

 

С. Калић

III МАТЕМАТИКА

СУБОТА

07.10.2017.

у 1200

2 часа

 

С.Бабић

III ЕНЕРГЕТСКА ПОСТРОЈЕЊА

СУБОТА

14.10.2017.

у 1000

2 часа

 

Љ.Јовичић

                     IV

      (ТМЕ,МТКК,ТО)

СРПСКИ ЈЕЗИК

СУБОТА

07.10.2017.

у 1200

4 часа

 

 

 

     С. Калић

IV

(ТМЕ,МТКК,ТО)

МАТЕМАТИКА

СУБОТА

07.10.2017.

у 800

4 часа

 

 

      С.Бабић

IV

ТМЕ

ЕНЕРГЕТСКИ ПРОЦЕСИ

СУБОТА

14.10.2017.

у 1200

4 часа

 

Љ.Јовичић

IV

ТО

ОПТИКА НАОЧАРА

СУБОТА

14.10.2017.

у 1200

4 часа

 

М.Кнежевић

IV

МТКК

МОДЕЛИРАЊЕ МАШИНСКИХ ЕЛЕМЕНАТА И КОНСТРУКЦИЈА

СУБОТА

14.10.2017.

у 900

4 часа

НЕДЕЉА

15.10.2017.

у 900

4 часа

Д.Димитров

ПЕТИ СТЕПЕН –СПЕЦИЈАЛИСТА
ПРЕДМЕТ ДАТУМ / ВРЕМЕ Професор

ХИДРАУЛИЧНЕ,

ПНЕУМАТСКИ

И ЕЛЕКТРИЧНЕ

КОМПОНЕНТЕ

СУБОТА

14.10.2017.

у 900

5 часова

 

М.Лалић

     Kooрдинатор за образовање одраслих

Самир Хоџић

Самир Хоџић